193-10MSRN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 193-10MSRN
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V
Podatkovni listi: 193-10MSRN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 193-10MSRN
Številka dela 193-10MSRN Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63577 pcs Podatkovni list 193-10MSRN.pdf
Pralni No Voltage Rating 24VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija 193
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 193-010MSRN
193010MSRN
19310MSRN
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 1.086" (27.58mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.359" (9.12mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 7,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount, Right Angle Piano Actuator 50mA 24VDC Trenutna ocena 50mA