201UR251B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
201UR251B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 201UR251B
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka TRIMMER 250 OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 201UR251B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 201UR251B
Številka dela 201UR251B Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis TRIMMER 250 OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254197 pcs Podatkovni list 201UR251B.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.220" H (15.10mm x 18.64mm x 5.60mm)
Serija 201 Odporen material Carbon
Odpornost 250 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena U201R251B
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 250 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment