209-12MST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 209-12MST
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Podatkovni listi: 209-12MST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1005 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 209-12MST
Številka dela 209-12MST Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73391 pcs Podatkovni list 209-12MST.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 20VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija 209
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena 209012MST
20912MST
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.258" (31.95mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.190" (4.83mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Trenutna ocena 100mA
Kontaktni material Beryllium Copper Obrnite se na Dokončaj Gold
Circuit SPST Material telesa -
Tip aktuatorja Slide (Standard) Raven aktuatorja Raised
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
209-2-1-50-1-3M-100-A
209-2-1-50-1-3M-100-A
Proizvajalci: Sensata Technologies, Airpax
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR
Na zalogi: 473 pcs
Prenesi: 209-2-1-50-1-3M-100-A.pdf
RFQ
209-12MSTD
209-12MSTD
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V