210-12MST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 210-12MST
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Podatkovni listi: 210-12MST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1005 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 210-12MST
Številka dela 210-12MST Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83937 pcs Podatkovni list 210-12MST.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 20VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija 210
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena 210012MST
21012MST
210B012MST
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.258" (31.95mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.190" (4.83mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Električno življenje 1,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Trenutna ocena 100mA
Kontaktni material Beryllium Copper Obrnite se na Dokončaj Gold
Circuit SPST Material telesa -
Tip aktuatorja Slide (Standard) Raven aktuatorja Raised
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
210-12LPSTFD
210-12LPSTFD
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Na zalogi: 93287 pcs
Prenesi: 210-12LPSTFD.pdf
RFQ
210-12MSD
210-12MSD
Na zalogi: 80955 pcs
Prenesi: 210-12MSD.pdf
RFQ
210-12MSTF
210-12MSTF
Prenesi: 210-12MSTF.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN IC SKT DBL
Prenesi: 210-13-310-41-001000.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN IC SKT DBL
Prenesi: 210-13-306-41-001000.pdf
210-12LPSTF
210-12LPSTF
Prenesi: 210-12LPSTF.pdf
210-12MSF
210-12MSF
Prenesi: 210-12MSF.pdf
210-12MSTD
210-12MSTD
Prenesi: 210-12MSTD.pdf
210-12MSFD
210-12MSFD
Prenesi: 210-12MSFD.pdf
Opis: CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
210-12MSTFD
210-12MSTFD
Prenesi: 210-12MSTFD.pdf
210-12MS
210-12MS
Prenesi: 210-12MS.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika