218-10LPSJR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 218-10LPSJR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Podatkovni listi: 218-10LPSJR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 218-10LPSJR
Številka dela 218-10LPSJR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76534 pcs Podatkovni list 218-10LPSJR.pdf
Pralni No Voltage Rating 24VDC
Sklop zaključka J Lead Serija 218
Višina tona 0.050" (1.27mm), Half Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 218010LPSJR
21810LPSJR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.546" (13.87mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.106" (2.70mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 1,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Trenutna ocena 25mA
Kontaktni material Beryllium Copper Obrnite se na Dokončaj Gold
Circuit SPST Material telesa -
Tip aktuatorja Slide (Standard) Raven aktuatorja Flush, Recessed
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
218-10LPSRF
218-10LPSRF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Na zalogi: 97693 pcs
Prenesi: 218-10LPSRF.pdf
RFQ
218-10LPSR
218-10LPSR