219-10ESJF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 219-10ESJF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Podatkovni listi: 219-10ESJF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 219-10ESJF
Številka dela 219-10ESJF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75551 pcs Podatkovni list 219-10ESJF.pdf
Pralni No Voltage Rating 20VDC
Sklop zaključka J Lead Serija 219
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena 219010ESJF
21910ESJF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.058" (26.87mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.224" (5.70mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Trenutna ocena 100mA
Kontaktni material Beryllium Copper Obrnite se na Dokončaj Gold
Circuit SPST Material telesa -
Tip aktuatorja Slide (Standard) Raven aktuatorja Raised
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Sensata Technologies, Airpax
Opis: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Na zalogi: 2031 pcs
Prenesi: 219-1-4539-4.pdf
RFQ
219-10ESJ
219-10ESJ
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V