219-12LPSJRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 219-12LPSJRF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Podatkovni listi: 219-12LPSJRF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 219-12LPSJRF
Številka dela 219-12LPSJRF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68028 pcs Podatkovni list 219-12LPSJRF.pdf
Pralni No Voltage Rating 20VDC
Sklop zaključka J Lead Serija 219
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 219012LPSJRF
21912LPSJRF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.258" (31.95mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.200" (5.08mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Trenutna ocena 100mA