219-12LPSTRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 219-12LPSTRF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Podatkovni listi: 219-12LPSTRF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 219-12LPSTRF
Številka dela 219-12LPSTRF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58500 pcs Podatkovni list 219-12LPSTRF.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 20VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija 219
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 219012LPSTRF
21912LPSTRF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.258" (31.95mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.160" (4.06mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Trenutna ocena 100mA