219-12MSTJRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 219-12MSTJRF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Podatkovni listi: 219-12MSTJRF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 219-12MSTJRF
Številka dela 219-12MSTJRF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54583 pcs Podatkovni list 219-12MSTJRF.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 20VDC
Sklop zaključka J Lead Serija 219
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 219012MSTJRF
21912MSTJRF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.258" (31.95mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.210" (5.33mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Trenutna ocena 100mA
Kontaktni material Beryllium Copper Obrnite se na Dokončaj Gold
Circuit SPST Material telesa -
Tip aktuatorja Slide (Standard) Raven aktuatorja Raised
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
219-2-0-SW-4-9-77
219-2-0-SW-4-9-77
Proizvajalci: Sensata Technologies, Airpax
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR
Na zalogi: 676 pcs
Prenesi: 219-2-0-SW-4-9-77.pdf
RFQ
219-12MSTJF
219-12MSTJF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Na zalogi: 71649 pcs
Prenesi: 219-12MSTJF.pdf
RFQ
219-2-1-52-2-8-5-A
219-2-1-52-2-8-5-A
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR 5A 125VDC
Na zalogi: 633 pcs
Prenesi: 219-2-1-52-2-8-5-A.pdf
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR
Na zalogi: 639 pcs
Prenesi: 219-2-1-50-2-9-15.pdf
219-12MSTJR
219-12MSTJR
Na zalogi: 66615 pcs
Prenesi: 219-12MSTJR.pdf
219-12MST
219-12MST