221AMA16R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
221AMA16R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 221AMA16R
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V
Podatkovni listi: 221AMA16R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
1400 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 221AMA16R
Številka dela 221AMA16R Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78269 pcs Podatkovni list 221AMA16R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 50VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija 221
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena CT3087TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 0.390" (9.91mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.225" (5.72mm)
Lastnosti - Električno življenje 20,000 Steps
natančen opis Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC Trenutna ocena 100mA