226AMVABR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 226AMVABR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: 226AMVABR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
19000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 226AMVABR
Številka dela 226AMVABR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320114 pcs Podatkovni list 226AMVABR.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje 0.15mm
Funkcija stikala Off-Mom Serija 226A
Pakiranje Tape & Reel (TR) Okvir 3.00mm x 2.60mm
Druga imena 226A-MVABR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Operativna sila 400gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 200,000 Cycles
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Tactile Feedback natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC Circuit SPST-NO
Tip aktuatorja Standard Orientacija pogona Top Actuated
Material aktuatorja - Dolžina aktuatorja, desni kot -
Višina pogona iz PCB, navpično 1.40mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB