2463-000-X7R0-101P
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2463-000-X7R0-101P
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2463-000-X7R0-101P
Številka dela 2463-000-X7R0-101P Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 243305 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 0%, +100%
Velikost teme - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.155" L (2.39mm x 3.94mm) Serija 2463
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Shoulder - No Leads Druga imena 2463000B101P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 100pF Feed Through Capacitor 100V Axial, Shoulder - No Leads
DC Resistance (DCR) (Max) - Zmogljivost 100pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2463
Proizvajalci: Adafruit
Opis: MINI SOLDERLESS BREADBOARD 4X4
Na zalogi: 67852 pcs
Prenesi: 2463.pdf
RFQ
2462RB
2462RB
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: HOLDER BATTERY 2CELL AA PC MNT
Na zalogi: 95623 pcs
Prenesi: 2462RB.pdf
RFQ
2463-000-X7U0-102PLF
2463-000-X7U0-102PLF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Prenesi:
246232
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: CONN SLEEVE 0.187 1POS BLUE TRAN
Prenesi: 246232.pdf
2463-000-X7U0-102P
2463-000-X7U0-102P
Prenesi:
Opis: CAP FEEDTHRU 1500PF 100V AXIAL
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: DOLLY BOTTOM PLATE WELDMNT (SERV
Na zalogi: 419 pcs
2463-001-X5S0-471MLF
2463-001-X5S0-471MLF
Opis: CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL
Prenesi: 2463-001-X5S0-471MLF.pdf
Opis: HOLDER BATTERY 2CELL AA 6"LEAD
Proizvajalci: Kitronik
Opis: MINIATURE CROCODILE CLIP LEADS,
2463-000-X7R0-101PLF
2463-000-X7R0-101PLF
Opis: CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika