2463-002-X5U0-471PLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2463-002-X5U0-471PLF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2463-002-X5U0-471PLF
Številka dela 2463-002-X5U0-471PLF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113511 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 0%, +100%
Velikost teme - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.155" L (1.90mm x 3.93mm) Serija 2463
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Shoulder Druga imena 2463002A471PLF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 12dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 470pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Shoulder
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 470pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2463-003-X5S0-471M
2463-003-X5S0-471M
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL