2499-003-X5U0-102MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2499-003-X5U0-102MLF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 1000PF 20% AXIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2499-003-X5U0-102MLF
Številka dela 2499-003-X5U0-102MLF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 1000PF 20% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8596 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Toleranca ±20%
Velikost teme 12-28 Temperaturni koeficient X5U
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) Serija 2499
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing Druga imena 2499003X5U0102MLF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 1000pF Feed Through Capacitor Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Zmogljivost 1000pF