2499-003-X5W0-702Z
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2499-003-X5W0-702Z
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 7000PF 500V AXIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2499-003-X5W0-702Z
Številka dela 2499-003-X5W0-702Z Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 7000PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7450 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 500V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme 12-28 Temperaturni koeficient X5W
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) Serija 2499
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing Druga imena 2499003X5W0702Z
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 7000pF Feed Through Capacitor 500V 20A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 20A
Zmogljivost 7000pF