284TBCF504A26A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
284TBCF504A26A1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 284TBCF504A26A1
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Podatkovni listi: 284TBCF504A26A1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 284TBCF504A26A1
Številka dela 284TBCF504A26A1 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12067 pcs Podatkovni list 284TBCF504A26A1.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.630" Dia x 0.248" H (16.00mm x 6.30mm) Serija 284
Rotacija 250° Odporen material Conductive Plastic
Odpornost (Ohms) 500k Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena CT3031
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 500k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug Bushing Thread M7 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 0.787" (20.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)