296XD501B1N
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
296XD501B1N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 296XD501B1N
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka POT 500 OHM 0.15W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: 296XD501B1N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 296XD501B1N
Številka dela 296XD501B1N Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis POT 500 OHM 0.15W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64717 pcs Podatkovni list 296XD501B1N.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins, Board Locks
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Rectangular - 0.646" x 0.492" Face x 0.646" H (16.40mm x 12.50mm x 16.40mm) Serija 296
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 500 Moč (Watts) 0.15W
Pakiranje Bulk Druga imena CT2250
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Through Hole, Snap In Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 500 Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks
Bushing Thread - Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja Side Adjustment Tip aktuatorja Knurled
Dolžina aktuatorja 0.539" (13.70mm) Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)