353SB5I384T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 353SB5I384T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.353SB5I384T.pdf2.353SB5I384T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 353SB5I384T
Številka dela 353SB5I384T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58703 pcs Podatkovni list 1.353SB5I384T.pdf2.353SB5I384T.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 353
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod HCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 38.4MHz natančen opis 38.4MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 30mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -