357LB3I065M3600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
357LB3I065M3600 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 357LB3I065M3600
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC VCXO 65.36MHZ HCMOS TTL SMD
Podatkovni listi: 357LB3I065M3600.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 357LB3I065M3600
Številka dela 357LB3I065M3600 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 65.36MHZ HCMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33017 pcs Podatkovni list 357LB3I065M3600.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 357
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod HCMOS, TTL
Druga imena 357LB3I065.3600
CTX723TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 65.36MHz
natančen opis 65.36MHz VCXO HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 45mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm