377NB3I1000T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 377NB3I1000T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.377NB3I1000T.pdf2.377NB3I1000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 377NB3I1000T
Številka dela 377NB3I1000T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10802 pcs Podatkovni list 1.377NB3I1000T.pdf2.377NB3I1000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 377
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 100MHz natančen opis 100MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 55mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA
Osnovni resonator Crystal Absolute Pull Range (APR) ±50ppm