406C35E32M76800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35E32M76800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 406C35E32M76800
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 32.7680MHZ 20PF SMD
Podatkovni listi: 406C35E32M76800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 406C35E32M76800
Številka dela 406C35E32M76800 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.7680MHZ 20PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104790 pcs Podatkovni list 406C35E32M76800.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija 406 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Load Capacitance 20pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 32.768MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms
natančen opis 32.768MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead