416F32012AKT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F32012AKT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 416F32012AKT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT
Podatkovni listi: 416F32012AKT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 416F32012AKT
Številka dela 416F32012AKT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5148 pcs Podatkovni list 416F32012AKT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 8pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 32MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 Ohms natančen opis 32MHz ±10ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead