416F3201XCLT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F3201XCLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 416F3201XCLT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT
Podatkovni listi: 416F3201XCLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 416F3201XCLT
Številka dela 416F3201XCLT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4048 pcs Podatkovni list 416F3201XCLT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 12pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence ±15ppm Pogostost 32MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 Ohms natančen opis 32MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead