416F37433CDR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F37433CDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 416F37433CDR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT
Podatkovni listi: 416F37433CDR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 416F37433CDR
Številka dela 416F37433CDR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121101 pcs Podatkovni list 416F37433CDR.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 37.4MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 Ohms
natančen opis 37.4MHz ±30ppm Crystal 18pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead