416F40612CTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F40612CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 416F40612CTR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT
Podatkovni listi: 416F40612CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 416F40612CTR
Številka dela 416F40612CTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136388 pcs Podatkovni list 416F40612CTR.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Load Capacitance 6pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 40.61MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 Ohms
natančen opis 40.61MHz ±10ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead