4200-005LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
4200-005LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4200-005LF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Podatkovni listi: 4200-005LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4200-005LF
Številka dela 4200-005LF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8691 pcs Podatkovni list 4200-005LF.pdf
Napetost - ocenjena 200V Vrednosti C = 3000pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.350" L (3.96mm x 8.89mm) Serija 4200
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Tray
Paket / primer Axial, Bushing, 1 Turret Lead Druga imena 410-1066
4200005LF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število kanalov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 3000pF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
Tok 10A Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti 50dB @ 100MHz Aplikacije Data Lines for Mobile Devices
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
Na zalogi: 7019 pcs
Prenesi: 4200-000.pdf
RFQ
42000
Proizvajalci: Anaren
Opis: POWER DIVIDER 2WAY 500MHZ-2GHZ
Na zalogi: 201 pcs
Prenesi: 42000.pdf
RFQ
Proizvajalci: Storm Interface
Opis: ENCODER UNIVERSAL FOR KEYPADS
Na zalogi: 1588 pcs
4200-1
Proizvajalci: ACL Staticide, Inc.
Opis: FLOOR FINISH STATIC DISS VOC
4200-004LF
4200-004LF
Proizvajalci: Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Opis: FILTER
Prenesi:
Prenesi: 4200-000LF.pdf
Proizvajalci: Storm Interface
Opis: CABLE FOR RS-232 STORM ENCODER
Prenesi:
Proizvajalci: Digital View Inc.
Opis: CABLE VIDEO-IN COMPONENT 3 X RCA
Opis: CABLE SVGA
4200-C
4200-C
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB FLUTED 5/16"-18 PLASTIC
Prenesi: 4200-C.pdf
Opis: FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Opis: FILTER
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika