4253-002LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
4253-002LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4253-002LF
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka FILTER LC(PI) 0.05UF CHASSIS
Podatkovni listi: 4253-002LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4253-002LF
Številka dela 4253-002LF Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis FILTER LC(PI) 0.05UF CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3793 pcs Podatkovni list 4253-002LF.pdf
Napetost - ocenjena 70V Vrednosti C = 0.05µF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.807" L (6.35mm x 20.49mm) Serija 4200
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing Druga imena 410-1094
4253002LF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število kanalov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.05µF 10A Axial, Bushing
Tok 10A Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti 75dB @ 100MHz ~ 10GHz Aplikacije Data Lines for Mobile Devices
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4253-001LF
4253-001LF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: FILTER LC(PI) 0.025UF CHASSIS
Na zalogi: 5978 pcs
Prenesi: 4253-001LF.pdf
RFQ
4253
Proizvajalci: Lumberg Automation
Opis: RSMV 4-RKMV 4-295/1 M
Na zalogi: 5378 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN TERM RCPT 16-20AWG CRIMP
Prenesi: 42531-2.pdf
42530
Proizvajalci: Desco
Opis: TABLE MAT VINYL GRAY 50'X4'
Na zalogi: 61 pcs
Prenesi: 42530.pdf
Opis: CONN TERM RCPT CRIMP
Opis: FILTER LC(PI) 0.05UF CHASSIS
4252AD51K09600
4252AD51K09600
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: GK NICU NRS PU V0 REC
Prenesi: 4252AD51K09600.pdf
Proizvajalci: FLIR
Opis: THERMOMETER, INFRARED 600 F
42529-NIST
42529-NIST
Proizvajalci: FLIR
Opis: IR THERMOMETER W/NIST 42529
Na zalogi: 445 pcs
Prenesi: 42529-NIST.pdf
Opis: FILTER LC(PI) 0.012UF CHASSIS
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika