445W23G12M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445W23G12M00000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 445W23G12M00000
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD
Podatkovni listi: 445W23G12M00000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 445W23G12M00000
Številka dela 445W23G12M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121522 pcs Podatkovni list 445W23G12M00000.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Load Capacitance 30pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 12MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohms
natančen opis 12MHz ±20ppm Crystal 30pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead