450T328S103A1A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450T328S103A1A1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450T328S103A1A1
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: 450T328S103A1A1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450T328S103A1A1
Številka dela 450T328S103A1A1 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59134 pcs Podatkovni list 450T328S103A1A1.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.937" Dia x 0.445" H (23.80mm x 11.30mm) Serija 450
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 10k Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena CT3052
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.875" (22.23mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)