4702-001T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4702-001T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 470PF 100V PILL
Podatkovni listi: 4702-001T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 4702-001T
Številka dela 4702-001T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 470PF 100V PILL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5781 pcs Podatkovni list 4702-001T.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.090" W (8.00mm x 2.29mm) Serija 4702
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Pill, Square Druga imena 4702001T
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Izguba vstavka 12dB @ 100MHz
Višina (maks.) 0.095" (2.42mm) natančen opis 470pF Feed Through Capacitor 100V 20A Pill, Square
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 20A
Zmogljivost 470pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4702-001TLF
4702-001TLF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 470PF 100V PILL