578L144CTT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 578L144CTT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC TCXO 14.4000MHZ CLPSNWV SMD
Podatkovni listi: 1.578L144CTT.pdf2.578L144CTT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 578L144CTT
Številka dela 578L144CTT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 14.4000MHZ CLPSNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8673 pcs Podatkovni list 1.578L144CTT.pdf2.578L144CTT.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 578
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence -
Pogostost 14.4MHz natančen opis 14.4MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -