632L3I036M86400
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3I036M86400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 632L3I036M86400
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 36.864MHZ HCMOS SMD
Podatkovni listi: 632L3I036M86400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 632L3I036M86400
Številka dela 632L3I036M86400 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 36.864MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79993 pcs Podatkovni list 632L3I036M86400.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 632
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS
Druga imena CTX1302TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 36.864MHz
natančen opis 36.864MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 15mA