633E15363I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633E15363I2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 633E15363I2T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 153.6000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.633E15363I2T.pdf2.633E15363I2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 633E15363I2T
Številka dela 633E15363I2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 153.6000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27435 pcs Podatkovni list 1.633E15363I2T.pdf2.633E15363I2T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 153.6MHz natančen opis 153.6MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 88mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -