633V20005I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V20005I3T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 633V20005I3T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.633V20005I3T.pdf2.633V20005I3T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 633V20005I3T
Številka dela 633V20005I3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12049 pcs Podatkovni list 1.633V20005I3T.pdf2.633V20005I3T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 66mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -