637E20006A2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637E20006A2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 637E20006A2T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.637E20006A2T.pdf2.637E20006A2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 637E20006A2T
Številka dela 637E20006A2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15717 pcs Podatkovni list 1.637E20006A2T.pdf2.637E20006A2T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 637
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 88mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -