653E20005C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653E20005C2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 653E20005C2T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.653E20005C2T.pdf2.653E20005C2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 653E20005C2T
Številka dela 653E20005C2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12916 pcs Podatkovni list 1.653E20005C2T.pdf2.653E20005C2T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 653
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 88mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -