653L20003I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653L20003I3T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 653L20003I3T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.653L20003I3T.pdf2.653L20003I3T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 653L20003I3T
Številka dela 653L20003I3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11579 pcs Podatkovni list 1.653L20003I3T.pdf2.653L20003I3T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 653
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 66mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -