656L10403I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
656L10403I2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 656L10403I2T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 104.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.656L10403I2T.pdf2.656L10403I2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 656L10403I2T
Številka dela 656L10403I2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 104.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33619 pcs Podatkovni list 1.656L10403I2T.pdf2.656L10403I2T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 656L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 104MHz natančen opis 104MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 23mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 20µA