656P2006C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
656P2006C3T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 656P2006C3T
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 20.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.656P2006C3T.pdf2.656P2006C3T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 656P2006C3T
Številka dela 656P2006C3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 20.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36283 pcs Podatkovni list 1.656P2006C3T.pdf2.656P2006C3T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 656P
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 20MHz natančen opis 20MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 54mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 20µA