73L5R27J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L5R27J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73L5R27J
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES 0.27 OHM 5% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 73L5R27J.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73L5R27J
Številka dela 73L5R27J Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.27 OHM 5% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4367519 pcs Podatkovni list 73L5R27J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Serija 73Lx Odpornost 270 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 270 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film