73M2AR033F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2AR033F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73M2AR033F
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES 0.033 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 73M2AR033F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73M2AR033F
Številka dela 73M2AR033F Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.033 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 94206 pcs Podatkovni list 73M2AR033F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija 73M2A Odpornost 33 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 33 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Film