73M2R016F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2R016F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73M2R016F
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES 0.016 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 73M2R016F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73M2R016F
Številka dela 73M2R016F Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.016 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 137820 pcs Podatkovni list 73M2R016F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm)
Serija 73M2 Odpornost 16 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 16 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Metal Film