73M3BR008F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73M3BR008F
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES 0.008 OHM 1% 3W 2726
Podatkovni listi: 73M3BR008F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73M3BR008F
Številka dela 73M3BR008F Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.008 OHM 1% 3W 2726 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 57721 pcs Podatkovni list 73M3BR008F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2726 Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.283" W (6.70mm x 7.20mm)
Serija 73M3B Odpornost 8 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 8 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film