73WE4R068F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WE4R068F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73WE4R068F
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES 0.068 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE
Podatkovni listi: 73WE4R068F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 73WE4R068F
Številka dela 73WE4R068F Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.068 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 444770 pcs Podatkovni list 73WE4R068F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija 73WEx Odpornost 68 mOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 68 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film