741C083391JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741C083391JP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 741C083391JP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 390 OHM 0804
Podatkovni listi: 741C083391JP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 741C083391JP
Številka dela 741C083391JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 390 OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5307265 pcs Podatkovni list 741C083391JP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija 741 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 390
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0804, Concave, Long Side Terminals Druga imena 741C083391JPTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
natančen opis 390 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated