742C043100JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C043100JP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 742C043100JP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0606
Podatkovni listi: 1.742C043100JP.pdf2.742C043100JP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 742C043100JP
Številka dela 742C043100JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4326215 pcs Podatkovni list 1.742C043100JP.pdf2.742C043100JP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija 742 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 10
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Concave delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 10 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
742C0431002FP
742C0431002FP
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606