742C083474JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083474JP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 742C083474JP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206
Podatkovni listi: 1.742C083474JP.pdf2.742C083474JP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 742C083474JP
Številka dela 742C083474JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4313683 pcs Podatkovni list 1.742C083474JP.pdf2.742C083474JP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija 742 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 470k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Druga imena 742C083474JPTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 470k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated