743C043332JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043332JTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 743C043332JTR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 1008
Podatkovni listi: 743C043332JTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 743C043332JTR
Številka dela 743C043332JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 1008 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5261 pcs Podatkovni list 743C043332JTR.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Serija 743 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 3.3k
Moč na element 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)