743C083111JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083111JTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 743C083111JTR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 110 OHM 2008
Podatkovni listi: 743C083111JTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 743C083111JTR
Številka dela 743C083111JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 110 OHM 2008 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5046 pcs Podatkovni list 743C083111JTR.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serija 743 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 110
Moč na element 100mW Pakiranje Cut Tape (CT)