744C083105JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083105JTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 744C083105JTR
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 1M OHM 2012
Podatkovni listi: 744C083105JTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 744C083105JTR
Številka dela 744C083105JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 1M OHM 2012 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5696 pcs Podatkovni list 744C083105JTR.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Serija 744 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1M
Moč na element 125mW Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2012, Concave, Long Side Terminals Druga imena 744C083105JDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 1M Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated